Wyciąg Narciarski

ZADZIAŁ

Zadział – Ośrodek narciarski i snowboardowy, to miejsce stworzone do wypoczynku dla całych rodzin. Ten kameralny ośrodek, położony u podnóża Gorców dysponuje wszystkim, co potrzebne do aktywnego rodzinnego wypoczynku. Główny stok o długości 550 metrów, na którym odnajdą się początkujący i doświadczeni narciarze oraz snowboardziści. Strefa rodzinna, która dysponuje wyciągiem i trasą do nauki jazdy, rynną do zjazdu na pontonach, karuzelą dla najmłodszych i górką do zjazdu na sankach. Przy ośrodku działają dwie szkoły narciarskie i snowboardowe. Skorzystać też można z wypożyczani sprzętu. Ośrodek dysponuje dwoma punktami gastronomicznymi. Ze szczytu wyciągu podziwiać można piękny widok, na całą panoramę Tatr i Gorców. Wyciąg jest oświetlony, sztucznie naśnieżany i ratrakowany. Przy ośrodku zlokalizowany jest parking. Zapraszamy na Zadział – Do miejsca dla całych rodzin.

KAMERA

TELEFON: 18 266 91 37

GODZINY OTWARCIA:

  • Wyciąg: 9:00 - 20:00
  • Mały wyciąg: 9:00 - 19:00
  • Wypożyczalnia: 9:00 - 20:00
  • Szkoła: 9:00 - 20:00
  • Bar: 9:00 - 20:00

DLA DZIECI

MAŁY WYCIĄG:

RYNNA:

KARUZELA:

IGLO:

SANKI:

Strefa rodzinna to miejsce w którym znajdziecie wszystko co potrzebne do aktywnej zabawy dla rodziców z dziećmi. Znajduje się tuż przy głównym stoku, ale jest oddzielona, co sprawi że dzieci korzystające z atrakcji mają zapewnione bezpieczeństwo, a rodzice mają swoje pociechy na oku. Wszystkie atrakcje zlokalizowane są w jednym miejscu. W skład strefy rodzinnej wchodzą: łagodny stok do nauki jazdy, wyciąg umożliwiający bardzo łatwy wjazd na górkę, rynna śnieżna do zjazdu na pontonach, górka do jazdy na sankach i ślizgach, karuzela dla najmłodszych. Co bardzo istotne w strefie rodzinnej jest otwarty punkt gastronomiczny, ogrzewane iglo i stoliki z ławkami z których obserwować można poczynania Waszych pociech.

GASTRONOMIA

Przy ośrodku znajduje się bar w którym można zjeść dania obiadowe, barowe oraz fast food. Posiedzieć można przy kawce, piwku czy też winie grzanym. Zlokalizowany jest on naprzeciwko stoku. Z tarasu jest widok na cały ośrodek.

W strefie rodzinnej znajduje się otwarta gastronomia, która serwuje posiłki oraz napoje, spożywać je można w ogrzewanym klimatycznym iglo lub na świeżym powietrzu przy stolikach.

CENNIK

KARNET CZASOWy - WSZYSTKIE WYCIĄGI

ZADZIAŁ 2023/2024
2 godziny 70 zł
4 godziny 90 zł
cały dzień 100 zł
KARNET PROMOCYJNY - 4 GODZINY (16:00 - 20:00) 70 zł

KARNETY PUNKTOWE

WYCIĄG ORCZYKOWY - 5 WYJAZDÓW
40 zł
MAŁY WYCIĄG, SNOWTUBING MAŁY - 5 WYJAZDÓW
20 zł
SNOW TUBING DUŻY - 5 WYJAZDÓW
30 zł
PARK PRZYGODY - CAŁY DZIEŃ
30 zł

KONTAKT

Wyciąg Narciarski Zadział
tel.: 18 266 91 37
osiedle Zadział 12
34-400 Nowy Targ
zadzial.ski@gmail.com